Forum Sony Ericsson

htc hd2-opinie

mistall 
Młodszy użytkownik

Model tel.: motorola
Operator: Plus
Wysłany: Sro 24 Lut, 2010   htc hd2-opinie

macie jakies doswiadczenia w pracy ze smartami? korzystaliscie moze z htc hd2? Jakie ma wady, zalety? fajnie jakby odezwal sie jakis user.

Anka
Nowicjusz

Postal777 
Lubi to co robi

Model tel.: iPhone 6S
Operator: Play
Wersja softu: iOS 11.0.3
Wysłany: Sro 24 Lut, 2010   

Osobiście używam Samsunga Omnie, tą pierwszą (i900), od ponad półtora roku. Dla mnie rewelacja. Wszystko co powinien mieć dobrze wyposażony telefon, ma. Może dotyk bym poprawił, bo to co prezentuje sobą iPhone lub wspomniany HD2, powala wszelkie dotyki pojemnościowe.

No właśnie, HD2. Osobiście nie trzymałem w ręku, ale widziałem i wydaję się bardzo duży. Gdybym miał jednak dostać go i zamienić na rzecz mojej Omni, wziąłbym bez wahania. Procesor 1GHz i ekran rezystancyjny jak w iPhonie, to jest to czym HTC HD2 powala mój obecny telefon.

A ogólnie o smartfonach? Windows Mobile jak dla mnie rządzi. Ogromne zaplecze aplikacji, świetne programy nawigacyjne (AutoMapa) i coraz to bardziej dopracowany interfejs. Mowa oczywiście o zewnętrznych nakładkach, bo dzięki nim, obsługa staje się bajecznie prosta.

Podsumowując, HTC HD2 nigdy nie używałem, ale po takim czasie z Omnią, mogę śmiało polecić ten telefon, tzn HTC, bo nie wydaje mi się bym znalazł jakieś znaczące różnice poza tymi dwoma, o których wspomniałem.

O szczegóły, pytaj.

mistall 
Młodszy użytkownik

Model tel.: motorola
Operator: Plus
Wysłany: Pon 15 Mar, 2010   

Postal777 napisał/a:
Osobiście używam Samsunga Omnie, tą pierwszą (i900), od ponad półtora roku. Dla mnie rewelacja. Wszystko co powinien mieć dobrze wyposażony telefon, ma. Może dotyk bym poprawił, bo to co prezentuje sobą iPhone lub wspomniany HD2, powala wszelkie dotyki pojemnościowe.

No właśnie, HD2. Osobiście nie trzymałem w ręku, ale widziałem i wydaję się bardzo duży. Gdybym miał jednak dostać go i zamienić na rzecz mojej Omni, wziąłbym bez wahania. Procesor 1GHz i ekran rezystancyjny jak w iPhonie, to jest to czym HTC HD2 powala mój obecny telefon.

A ogólnie o smartfonach? Windows Mobile jak dla mnie rządzi. Ogromne zaplecze aplikacji, świetne programy nawigacyjne (AutoMapa) i coraz to bardziej dopracowany interfejs. Mowa oczywiście o zewnętrznych nakładkach, bo dzięki nim, obsługa staje się bajecznie prosta.

Podsumowując, HTC HD2 nigdy nie używałem, ale po takim czasie z Omnią, mogę śmiało polecić ten telefon, tzn HTC, bo nie wydaje mi się bym znalazł jakieś znaczące różnice poza tymi dwoma, o których wspomniałem.

O szczegóły, pytaj.

no jest rzeczywiscie duzy ekranik, 4.3 cala. MOzna spokojnie bez nerwow pracowac bez rysikow, ktore byly niezbedne w LG np...co do windowsa to wlasnie tak mysle, ze najbardziej uniwersalny systemik. ja to bym mimo wszystko wiecej pamieci w nim zamontowal, karte 2gb dokupil czy cos.

Boss 
Moderator

Model tel.: SGS III
Operator: Play
Wersja softu: 4.3
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010   

W sumie od pewnego czasu mam ten telefon (PDA bardziej fachowo). Jest rewelacyjny. Ma co prawda troszkę minusów, ale który ich nie ma.
Ładny wielki wyświetlacz, cholernie szybka praca. Każda aplikacja uruchamia się prawie natychmiast bez żadnego oczekiwania, duże zaplecze programowe itd.
Szybko rozładowująca się bateria, dość kiepski aparat jak na PDA tej klasy, brak kilku opcji które to są już podstawą każdego obecnie produkowanego telefonu. Np. wybierania głosowego, wideo rozmów, pełnej obsługi słuchawek BT itd.
W sumie polecam każdemu.

Nie odpowiadam na posty nie zawierające polskich znaków diakrytycznych (ęóąśłżźćń), oraz bez zachowania zasad ortografii i interpunkcji.

Odpowiedz do tematu