Tagi: , , , , ,
Kategorie: Archiwum

Sony Ericsson zaoferuje klientom japońskiego operatora au KDDI nowy model telefonu Cyber-Shot z aparatem 5 megapikseli – W61S. Ten rozsuwany telefon wyposażony jest w matrycę „Exmor” CMOS, tę samą technologię czujników (przetwornik analogowo-cyfrowy) co Sony Alpha DSLR. Archiwalne komentarze tego wpisu znajdziesz na Forum Sony Ericsson .

Tagi: , , ,
Kategorie: Archiwum

Wewnętrzne źródła podzieliły się szczegółami na temat nowego flagowego modelu smartphone firmy Sony Ericsson. Miał on być zaprezentowany w listopadzie 2007 roku, jak wskazywały na to niektóre pogłoski, lecz został on wysłany na modyfikacje sprzętowe i oprogramowania. Jak dotąd nie było żadnych potwierdzonych informacji na jego temat, ale teraz źródła podały wystarczające dane. Archiwalne komentarze tego wpisu znajdziesz na Forum Sony Ericsson .

Tagi: , ,
Kategorie: Archiwum

Krążą pogłoski, że w tym roku Sony Ericsson skupi się na produkcji droższych modeli z wyższej półki. W poprzednim roku firma przywiązywała większą wagę do telefonów średniej klasy oraz tanich modeli. Ale tak jak koreańscy producenci, LG i Samsung, japońsko-szwedzka firma zdecydowała się zmienić strategię. Archiwalne komentarze tego wpisu znajdziesz na Forum Sony Ericsson .

Tagi: , , , , ,
Kategorie: Archiwum

Na konferencji w Cannes podczas targów MIDEM Sony Ericsson przedstawił nową wersję usługi muzycznej PlayNow arena. Archiwalne komentarze tego wpisu znajdziesz na Forum Sony Ericsson .

Tagi: , , , ,
Kategorie: Archiwum

Firma przeniesie produkcję ogłoszonych w ostatnich dniach modeli telefonów do Tajwanu. Arima Communications będzie produkowało T270, T280 i R300, podczas gdy Chi Mei Communication Systems będzie wytwarzało model R306. Archiwalne komentarze tego wpisu znajdziesz na Forum Sony Ericsson .

Tagi: , , , ,
Kategorie: Archiwum

Sony Ericsson ogłosił zwiększenie liczby modeli telefonów, jakie mają być produkowane w Indiach. W tym momencie są to tanie modele: J110, J120 oraz W200. Do nich to dołączą R300 i R306. Archiwalne komentarze tego wpisu znajdziesz na Forum Sony Ericsson .

Tagi: , ,
Kategorie: Archiwum

Na światło dzienne wyszło kilka nowych informacji na temat nieogłoszonego jeszcze muzycznego modelu smartphone, który nosi kodową nazwę Beibei. Komercyjna nazwa urządzenia nie jest jeszcze znana. Jest to pierwszy telefon zbudowany przez firmę na nowej programowej i sprzętowej platformie (przypuszczalnie takiej jak Motorola Z10), która zawiera szybki procesor oraz interfejs UIQ 3.2. Archiwalne komentarze tego wpisu znajdziesz na Forum Sony Ericsson .
 

REKLAMA

 

KALENDARZ

Kalendarium:
styczeń 2008
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21
22
23
24

25

26

27

28

29

30

31

 

OSTATNIO NA FORUM

Aino U10I folia itp problem

Witam. Jestem tutaj nowy i nie wiem...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21520

Tuning W995

Witam wszystkich , jako że jestem...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21519

Co Cie dzisiaj zdenerwowało/zasmuciło?

a nas to, że ludzie spamują!

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=15314

[Kupię] SE k750i / k800i

Witam, Kupię sprawne K750i bądź...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21518

 

CO DAJE REJESTRACJA?

Powered by Digital Sunset
 
Informujemy, że wszelkie, zamieszczone w serwisie Club-SE znaki towarowe i znaki handlowe,
są wyłączną własnością ich właścicieli i wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych.
Copyrights © 2004-2010 by Club-SE. All rights reserved.
Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez wiedzy autora zabronione!
Wybierasz się na wakacje? Internetowa baza noclegowa Kwaterio.pl jest idealna dla Ciebie!
Serial Usta Usta