Tagi: , , ,
Kategorie: Archiwum

Nie tak dawno mówiło się o wirusie Mosquito , trojanie, który sam rozsyłał wiadomości tekstowe. Faktem stało się wykrycie kolejnego, drugiego już, wirusa telefonów komórkowych pracujących w systemie Symbian. Wykrycie kolejnego szkodnika ogłoszono 23 grudnia 2004 roku, ogłosił to specjalista od programów anty-wirusowych z SimWorks. Sztuczka polega na zwabieniu użytkownika telefonu komórkowego do wgrania zarażonej aplikacji, którą stała się gra Metal Gear Solid, niesamowicie popularna gra przygodowa z konsoli PlayStation (PSX). Jest to pierwszy wirus - trojan, który atakuje soft anty-wirusowy w systemie Symbian.  

Tagi: , ,
Kategorie: Archiwum

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia redakcja club-se.pl ogłasza świąteczny konkurs. Do wygrania takie nagrody jak flasher Sony Ericsson, roczny dostęp do serwera support... Szczegóły na forum ... Jeszcze raz Wesołych Świąt !!  

Tagi: , , , , ,
Kategorie: Archiwum

Nowe dziecko Sony Ericsson`a ujrzy oficjalnie światło dzienne prawdopodobnie w styczniu 2005r. To projekt kontynuacyjny modelu T230, który odniósł spory sukces w Europie Zachodniej. Podobnie jak swój poprzednik, ma kolorowy wyświetlacz LCD i 4096 kolorów w rozdzielczości 101x80 pikseli, pracuje w dwóch zakresach. Na pewno wszyscy docenią polifoniczne 32-tonowe dzwonki, możliwość wysyłania MMSów, EMSów i e-maili, co znacznie ułatwia komunikację, a o nasze terminy zadba kalendarz z funkcją przypominania.

Tagi: , , , , ,
Kategorie: Archiwum

Koncern Sony Ericsson zasponsoruje X ceremonię rozdawania nagród filmowych, a także nagrodę, której zdobywca zostanie ogłoszony w marcu 2005 roku. Specjaliści Public Relations z Sony Ericsson i firmy Band & Brown Communications będą razem współpracowali wraz z szefostwem do spraw publicznych Empire Award aby zwiększyć i umocnić sponsoring. Ceremonia odbędzie się w The Guighall 13 marca 2005 roku. Głosowanie i jego sposoby będą publikowane w lutym w ulotkach i na stronach magazynu Empire.

Tagi: , , ,
Kategorie: Archiwum

        8 grudnia 2004 roku w Beijing (Chiny) odbyło się spotkanie grupy dyrektorów i biznesmenów chińskiego Rynku Technicznego i Telekomunikacyjnego, włączając obecność Prezydenta korporacji Sony Ericsson, Miles`a Flint`a.         Odkąd Sony Ericsson rozpoczął realizowanie swoich projektów obroty giełdowe firmy znacznie wzrosły. Firma stała się posiadaczem 51% akcji spółki BMC (Beijing Ericsson Putian Mobile Communications Co. Ltd), a Chiny zostały obrane na cel strategiczny.

Tagi: , ,
Kategorie: Archiwum

Grudzień to miesiąc świątecznych promocji także na club-se.pl Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy dwie rzeczy: serwer FTP z ponad 1,5 GB softu do Sony-Ericssonów... promocję świąteczną w naszym butiku ... !! Wesołych Świąt !!
 

REKLAMA

 

KALENDARZ

Kalendarium:
grudzień 2004
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12
13

14

15

16

17

18

19
20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

OSTATNIO NA FORUM

Aino U10I folia itp problem

Witam. Jestem tutaj nowy i nie wiem...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21520

Tuning W995

Witam wszystkich , jako że jestem...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21519

Co Cie dzisiaj zdenerwowało/zasmuciło?

a nas to, że ludzie spamują!

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=15314

[Kupię] SE k750i / k800i

Witam, Kupię sprawne K750i bądź...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21518

 

CO DAJE REJESTRACJA?

Powered by Digital Sunset
 
Informujemy, że wszelkie, zamieszczone w serwisie Club-SE znaki towarowe i znaki handlowe,
są wyłączną własnością ich właścicieli i wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych.
Copyrights © 2004-2010 by Club-SE. All rights reserved.
Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez wiedzy autora zabronione!
Wybierasz się na wakacje? Internetowa baza noclegowa Kwaterio.pl jest idealna dla Ciebie!
Serial Usta Usta