Tagi: ,
Kategorie: Archiwum

Era Tak Tak przełamuje barierę cenową, proponując od 28 lipca br. taryfę " Happy" z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy i ceną zaledwie 77 gr. brutto za minutę do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. Jest to obecnie najkorzystniejsza dla klientów propozycja na rynku telefonów na kartę i jednocześnie jedna z najtańszych taryf w Europie. "Happy" będzie działać automatycznie w telefonach nowych użytkowników, którzy zakupią nowy Starter Happy. Dla dotychczasowych klientów oraz tych, którzy zakupią inny starter Era Tak Tak, pierwsza zmiana taryfy jest bezpłatna. Użytkownicy, którzy zakupią jeden z dotychczasowych Starterów Era Tak Tak (np. Starter XXL, Play Starter) i zmienią taryfę na ,,Happy”, zachowują wszystkie przywileje związane z dodatkowymi doładowaniami.

Tagi:
Kategorie: Triki

Opis jak uzyskać lepszą jakość zdjęć w modelach serii T6x0 oraz Z600.

Tagi:
Kategorie: Solucje

Jeśli posiadany przez nas telefon pochodzi z Ery, to ma wgrane przez sieć w sofcie obrazki (m.in. logo Ery pojawiające się przy wyłączaniu telefonu). Gdy chcemy je usunąć, to telefon informuje nas, że " Wstępnie zdefiniowanego elementu nie można usunąć ". Ale ze wszystkiego jest jakieś wyjście, a oto ono...

Tagi: , , , ,
Kategorie: Archiwum

Bądź jedną z pierwszych osób, które zagrają w nowe, jeszcze gorące gry uczestniczące w konkursie " Sony Ericsson Game Developers Challenge 2004 " , i udowodnij, że mają one w sobie to „coś”, co pozwoli wyłonić zwycięzcę. Na stronie konkursu " Sony Ericsson Game Developers Challenge 2004 " można wypróbować wszystkie przesłane przez programistów gry i zagłosować na te, które ich twórcom przyniosą nagrody pieniężne oraz możliwości marketingowe na całym świecie. Witryna dostępna w języku angielskim. Autor: Chicken

Tagi: , ,
Kategorie: Archiwum

15 lipca 2004 Sony Ericsson zaprezentował smartphone P910i , który oferuje użytkownikom najlepsze z możliwych połączenie telefonu, PDA, e-maila i przeglądarki internetowej. P910i daje największą możliwość doboru metod wpisu – poprzez klawiaturę QWERTY, odręcznę pismo lub T9. Dzięki temu użytkownik może wybrać najdogodniejszy sposób dostępu do funkcji w telefonie. Trójpasmowy zasięg GSM/GPRS zapewnia swobodę w komunikacji i pozwala korzystać z jednego z najnowocześniejszych mobilnych urządzeń.

Tagi: , , , ,
Kategorie: Archiwum

Sony Ericsson zaprezentował dziś dwa nowe telefony z aparatami fotograficznymi, wyposażone w technologię EDGE, która zapewnia szybki bezprzewodowy dostęp do danych, ściąganie treści, przesyłanie wiadomości i interaktywne gry online. S710a wyposażony jest w megapikselowy aparat fotograficzny i posiada innowacyjne obrotowe wzornictwo. Z500i , telefon z aparatem fotograficznym w kształcie zamykanej muszli, oferuje możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów wideo oraz posiada wspaniałe funkcje do komunikacji i gier. Model S710a pojawi się w sprzedaży na rynku amerykańskim, a Z500i w Europie i Azji.

Tagi: , , ,
Kategorie: Archiwum

Sony Ericsson opublikował swoje wyniki finansowe za drugi kwartał bieżącego roku. Firma w tym okresie zanotowała 113 milionów Euro zysku. Warto zauważyć, że w analogicznym okresie 2003, Sony Ericsson był stratny około 103 miliony Euro.
 

REKLAMA

 

KALENDARZ

Kalendarium:
lipiec 2004
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12
13

14

15
16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28
29

30

31

 

OSTATNIO NA FORUM

Aino U10I folia itp problem

Witam. Jestem tutaj nowy i nie wiem...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21520

Tuning W995

Witam wszystkich , jako że jestem...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21519

Co Cie dzisiaj zdenerwowało/zasmuciło?

a nas to, że ludzie spamują!

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=15314

[Kupię] SE k750i / k800i

Witam, Kupię sprawne K750i bądź...

www.club-se.eu/forum/viewtopic.php?t=21518

 

CO DAJE REJESTRACJA?

Powered by Digital Sunset
 
Informujemy, że wszelkie, zamieszczone w serwisie Club-SE znaki towarowe i znaki handlowe,
są wyłączną własnością ich właścicieli i wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych.
Copyrights © 2004-2010 by Club-SE. All rights reserved.
Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez wiedzy autora zabronione!
Wybierasz się na wakacje? Internetowa baza noclegowa Kwaterio.pl jest idealna dla Ciebie!
Serial Usta Usta